Flickr (7.x-1.8) - en to es translation catalogue (46 entries)

en: photos
es: fotos

en: List
es: Listado

en: Tags
es: Etiquetas

en: all
es: todo

en: Date
es: Fecha

en: Size
es: Tamaño

en: None
es: Ninguno

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Preview
es: Vista previa

en: Display
es: Presentación

en: Update interval
es: Intervalo de actualización

en: API Key
es: Clave API

en: API Shared Secret
es: API Secreta compartida

en: API key's secret from Flickr.
es: API Key Secreta de Flickr.

en: This does not appear to be a Flickr API key.
es: Esta no parece ser una API Key de Flickr.

en: This does not appear to be a Flickr API secret.
es: Esto no parece ser un API Secreta de Flickr.

en: Advanced
es: Avanzado

en: Sort order
es: Método de ordenación

en: Border
es: Borde

en: Background color
es: Color de fondo

en: Random
es: Aleatorio

en: Latest
es: Más reciente

en: Template
es: Plantilla

en: to
es: a

en: ago
es: hace

en: Date formats
es: Formatos de fecha

en: or
es: o

en: by
es: por

en: Could not connect to Flickr, Error: @error
es: No se pudo conectar con Flickr, Error: @error

en: Photo
es: Foto

en: Photoset
es: Conjunto de fotos

en: Blocks
es: Bloques

en: videos
es: vídeos

en: Filter options
es: Opciones de filtro

en: Border color
es: Color de borde

en: Shadow
es: Sombra

en: Rounded corners
es: Esquinas redondeadas

en: and
es: y

en: Opacity
es: Opacidad

en: More info
es: Más info

en: Global options
es: Opciones globales

en: photo
es: foto

en: Image styles
es: Estilos de imagen

en: All Rights Reserved
es: Todos los derechos reservados

en: Nothing
es: Nada

en: Media type
es: Tipos multimedia
