Flickr (7.x-1.8) - en to ru translation catalogue (47 entries)

en: photos
ru: фотографии

en: List
ru: Список

en: error
ru: ошибка

en: Tags
ru: Теги

en: No
ru: Нет

en: all
ru: все

en: Date
ru: Дата

en: Size
ru: Размер

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Display
ru: Отображение

en: Devel module
ru: Модуль devel

en: Update interval
ru: Интервал обновления

en: API Key
ru: Ключ API

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Sort order
ru: Порядок сортировки

en: Border
ru: Рамка

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Random
ru: Случайно

en: class
ru: класс

en: Latest
ru: Последнее

en: Template
ru: Шаблон

en: km
ru: км

en: to
ru: до

en: ago
ru: тому назад

en: Date formats
ru: Форматы дат

en: or
ru: или

en: by
ru: автор

en: Photo
ru: Фото

en: User Id
ru: ID Пользователя

en: Sets
ru: Установки

en: Blocks
ru: Блоки

en: Border color
ru: Цвет рамки

en: video
ru: видео

en: Shadow
ru: Тени

en: Rounded corners
ru: Скруглённые углы

en: Guidelines
ru: Рекомендации

en: and
ru: и

en: Opacity
ru: Прозрачность

en: Global options
ru: Глобальные настройки

en: slideshow
ru: слайд-шоу

en: Image styles
ru: Стили изображения

en: Colorbox settings
ru: Настройки Colorbox

en: Nothing
ru: Ничего

en: Border width
ru: Ширина рамки

en: Media type
ru: Тип медиа
