Flickr (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: photos
ar: صور

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: error
ar: خطأ

en: Tags
ar: وسوم

en: No
ar: لا

en: all
ar: الكل

en: Date
ar: التاريخ

en: Size
ar: الحجم

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Link
ar: رابط

en: Preview
ar: معاينة

en: Display
ar: العرض

en: Update interval
ar: معدل التحديث

en: Published
ar: منشور

en: Advanced
ar: متقدم

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Media
ar: ميديا

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Random
ar: عشوائي

en: Template
ar: القالب

en: or
ar: أو

en: by
ar: كتبه

en: Blocks
ar: الصناديق

en: not set
ar: غير محدد

en: and
ar: و

en: Image styles
ar: أنماط الصور

en: Nothing
ar: لا شيء
