FlickrUp (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Flickr API Key
hy: Flickr API Բանալի

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: yes
hy: այո

en: disabled
hy: անջատված

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Image
hy: Նկար

en: no
hy: ոչ

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Media
hy: Մեդիա

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Installed
hy: Տեղադրված
