FlickrUp (7.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Flickr API Key
ml: ഫ്ലിക്കര്‍ എപിഐ സൂചകവാക്ക്

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: Info
ml: വിവരം
