FlickrUp (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Flickr API Key
ur: فلکر API کلید

en: enabled
ur: فعال

en: yes
ur: جی ہاں

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Remove
ur: حذف کریں
