FlickrUp (7.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Flickr API Key
ar: مفتاح API في فليكر

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: yes
ar: نعم

en: disabled
ar: معطَّل

en: Remove
ar: حذف

en: Image
ar: الصورة

en: no
ar: لا

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Media
ar: ميديا

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Key
ar: المفتاح

en: Info
ar: معلومات

en: Style
ar: نمط

en: Installed
ar: مثبت

en: width
ar: عرض

en: height
ar: طول

en: Image title
ar: عنوان الصورة

en: About
ar: حول

en: Files must be less than !size.
ar: يجب أن يكون حجم الملفات أقل من !size.
