FlickrUp (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Flickr API Key
gl: Chave da API de Flickr

en: enabled
gl: activado

en: yes
gl: si

en: disabled
gl: desactivado

en: Remove
gl: Quitar

en: Image
gl: Imaxe

en: no
gl: non

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Media
gl: Medios

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Key
gl: Clave

en: Info
gl: Información

en: Style
gl: Estilo

en: Installed
gl: Instalado

en: Image title
gl: Título da imaxe

en: About
gl: Información

en: Image file
gl: Ficheiro da imaxe

en: Files must be less than !size.
gl: Os ficheiros deben ser menores de !size.
