FlickrUp (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Flickr API Key
lt: Flickr API raktas

en: enabled
lt: įjungta

en: yes
lt: taip

en: disabled
lt: išjungtas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: no
lt: ne

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Key
lt: Raktas

en: Info
lt: Informacija

en: Style
lt: Stilius

en: Installed
lt: Įdiegta

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Files must be less than !size.
lt: Failas turi būtu mažesnis nei !size.
