FlickrUp (7.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Flickr API Key
ne: फ्लिकरको एपीआई कि

en: yes
ne: हो

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: no
ne: हैन

en: Media
ne: मिडिया

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Info
ne: जानकारी

en: Image title
ne: तस्विरको शीर्षक
