FlickrUp (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: yes
az: bəli

en: Remove
az: Çıxart

en: no
az: yox

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Key
az: Açar

en: Info
az: Məlumat

en: Style
az: Stil

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük

en: About
az: Haqqında

en: Not set
az: Qurulmayıb
