Flight (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Date
az: Tarix

en: Image
az: Şəkil

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Layout
az: Şablon

en: Attachment
az: Qoşma

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: Other
az: Digər

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Appearance
az: Görünüş

en: Style
az: Stil

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status message
az: Status mesajı

en: Add effect
az: Effekt əlavə edin
