Flight (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Update style
hy: Թարմացնել ոճը
