Flipboard RSS (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Description field
ar: حقل الوصف

en: Views
ar: الرؤى

en: aggregator
ar: مجمع

en: Fields
ar: الحقول
