Flipboard RSS (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: Views
az: Görünüşlər

en: aggregator
az: aqreqator

en: Fields
az: Sahələr

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: This will appear in the RSS feed itself.
az: Bu, RSS lentinin özündə görünəcək.
