Flippy (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Seguente

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Last
it: Ultimo

en: First
it: Primo

en: Pager
it: Paginazione

en: Post date
it: Data di inserimento
