Flot (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Size
ar: الحجم

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Top
ar: الأعلى

en: Format
ar: التنسيق

en: Year
ar: السنة

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Count
ar: العدد

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Line
ar: السطر

en: Month
ar: بالشهر

en: Day
ar: باليوم

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Color
ar: اللون

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Position
ar: الوضع

en: Function
ar: الوظيفة

en: Hour
ar: الساعة

en: Granularity
ar: النعومة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: Columns
ar: أعمدة

en: Sum
ar: المجموع
