Flowplayer5 (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Preview
ja: プレビュー

en: Background
ja: 背景

en: Time
ja: 時間

en: Volume
ja: ボリューム

en: Media
ja: メディア

en: Buttons
ja: ボタン

en: Embed
ja: エンベッド
