Flowplayer5 (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Background
nl: Achtergrond

en: Time
nl: Tijd

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Embed
nl: Inbedden

en: Play
nl: Afspelen

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Player colors
nl: Kleuren van speler

en: Progress
nl: Voortgang

en: Functional
nl: Functioneel
