Flowplayer5 (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Preview
de: Vorschau

en: Background
de: Hintergrund

en: Time
de: Zeit

en: Media
de: Medien

en: Timeline
de: Zeitleiste

en: Embed
de: Einbetten

en: Play
de: Wiedergabe

en: Fullscreen
de: Vollbild

en: Player colors
de: Player Farben

en: Progress
de: Fortschritt

en: Buffer
de: Puffer

en: Controlbar styling
de: Stil der Steuerungsleiste

en: Functional
de: Funktional
