Flowplayer5 (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Preview
fr: Aperçu

en: Background
fr: Arrière-plan

en: Time
fr: Heure

en: Media
fr: Média

en: Buttons
fr: Boutons

en: Timeline
fr: Chronologie

en: Embed
fr: Intégré

en: Play
fr: Lecture

en: Fullscreen
fr: Plein écran

en: Progress
fr: Progression
