Flowplayer5 (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Background
pt: Fundo

en: Time
pt: Hora

en: Buttons
pt: Botões

en: Timeline
pt: Cronograma

en: Embed
pt: Embebido

en: Fullscreen
pt: Ecrã inteiro

en: Progress
pt: Progresso
