Flowplayer5 (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Preview
ar: معاينة

en: Time
ar: الوقت

en: Media
ar: ميديا

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Branding
ar: العلامة التجارية
