Flowplayer5 (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Time
hi: समय

en: Media
hi: मीडिया
