Flowplayer5 (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Preview
it: Anteprima

en: Background
it: Sfondo

en: Time
it: Data e ora

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Embed
it: Integra

en: Fullscreen
it: Schermo intero
