flux facebook Integration (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Group
ar: المجموعة

en: Event
ar: الحدث

en: User
ar: مستخدم

en: Continue
ar: متابعة

en: Page
ar: الصفحة

en: Account
ar: الحساب

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Reload form
ar: إعادة تحميل الاستمارة
