flux Twitter API (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Name
ar: الاسم

en: Url
ar: المسار

en: Location
ar: الموضع

en: Source
ar: المصدر

en: Protected
ar: محمي

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Account
ar: الحساب

en: Contributors
ar: المساهمون

en: Entities
ar: الكيانات

en: Status message
ar: رسالة الحالة
