flux Twitter API (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Location
lt: Vieta

en: Owner
lt: Savininkas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Protected
lt: Apsaugotas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Account
lt: Paskyra

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
