flux Twitter API (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Place
ro: Loc

en: Name
ro: Nume

en: Continue
ro: Continuare

en: Url
ro: URL

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Location
ro: Locaţia

en: Owner
ro: Proprietar

en: Source
ro: Sursă

en: Protected
ro: Protejat

en: Timezone
ro: Fus orar

en: Account
ro: Cont

en: Entities
ro: Entități

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Reload form
ro: Reîncarcă forma
