Follow (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Configure
ar: ضبط
