Follow (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: URL
ar: العنوان URL

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Newsletter
ar: النشرة
