Fonecta verify (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Description
fa: شرح

en: Password
fa: گذرواژه

en: Phone
fa: تلفن

en: Company
fa: شرکت

en: City
fa: شهر

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Street address
fa: آدرس خیابان

en: Company name
fa: نام شرکت
