FontFolio (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: More
tr: Devamı

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Search
tr: Ara

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: up
tr: yukarı

en: Go to parent page
tr: Üst sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Help
tr: Yardım

en: Menu
tr: Menü

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Updated:
tr: Güncellendi:

en: General
tr: Genel

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Submitted by !username on !datetime.
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi.

en: Subscribe to @feed-title
tr: Abone ol: @feed-title
