FontFolio (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: More
ar: المزيد

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Search
ar: بحث

en: ‹
ar: ▸

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: up
ar: فوق

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en:  ›
ar:  ◂

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Menu
ar: القائمة

en: Layout
ar: التنسيق

en: Footer
ar: التذييل

en: URL:
ar: المسار:

en: Updated:
ar: آخر تحديث:

en: General
ar: عام

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Submitted by !username on !datetime.
ar: نشره !username يوم @datetime.

en: Subscribe to @feed-title
ar: الاشتراك في @feed-title
