FontFolio (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: More
fa: بیشتر

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: up
fa: بالا

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Menu
fa: منو

en: Layout
fa: آرایش

en: Footer
fa: پاورقی

en: URL:
fa: نشانی:

en: Updated:
fa: به‌روز شده:

en: General
fa: عمومی

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Submitted by !username on !datetime.
fa: فرستاده شده توسط !username در !datetime.

en: Subscribe to @feed-title
fa: اشتراک در @feed-title
