Food Delivery Profile (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (47 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: more
sr: још

en: More
sr: Више

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Categories
sr: Категорије

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Theme
sr: Тема

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Updated:
sr: Ажурирано:

en: Price
sr: Цена

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Languages
sr: Језици

en: Unit
sr: Јединица

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Shopping cart
sr: Корпа

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: file system
sr: Систем фајлова

en: Newsletters
sr: Билтени

en: Greek
sr: грчки

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Order total
sr: Укупно поруџбина

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Latin
sr: латински

en: On sale
sr: Снижење

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Shipping information
sr: Подаци за испоруку
