Food Delivery Profile (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (74 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Types
ne: प्रकार

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Question
ne: प्रश्न

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Search settings
ne: खोजी निर्धारणहरू

en: Normal
ne: साधारण

en: Updated:
ne: अपडेट भयोः

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Permissions
ne: अनुमति

en: details
ne: विस्तृत जानकारी

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Menus
ne: मेनु

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: file system
ne: फाइल प्रणाली

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्

en: Footer first column
ne: फुटरको पहिलो स्तम्भ

en: Footer second column
ne: फुटरको  दोस्रो स्तम्भ

en: Footer third column
ne: फुटरको तेस्रो स्तम्भ

en: Footer fourth column
ne: फुटरको चौथो स्तम्भ

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Management
ne: व्यवस्थापन
