Food Delivery Profile (7.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (40 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: more
gu: વધુ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: More
gu: વધુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Separator
gu: વિભાજક

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: URL:
gu: યુઆરએલ:

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Map
gu: નકશો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: details
gu: વિગતો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Float
gu: ફ્લોટ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો

en: Public files
gu: જાહેર ફાઈલ
