Food Delivery Profile (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (224 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: more
hu: tovább

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Tags
hu: Címkék

en: Home page
hu: Címlap

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Go
hu: Mehet

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: logo
hu: logó

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Types
hu: Típusok

en: none
hu: nincs

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Help
hu: Súgó

en: Font
hu: Betűtípus

en: Move
hu: Mozgatás

en: Catalog
hu: Katalógus

en: Main
hu: Fő

en: Theme
hu: Smink

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: Titles
hu: Címek

en: User
hu: Felhasználó

en: Continue
hu: Folytatás

en: Separator
hu: Elválasztó

en: FAQ
hu: GY.I.K.

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Search settings
hu: Keresés beállításai

en: Normal
hu: Általános

en: Centered
hu: Középrezárt

en: URL:
hu: Webcím:

en: Updated:
hu: Frissítve:

en: Sale
hu: Eladás

en: Price
hu: Ár

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Case
hu: Ügy

en: Leaderboard
hu: Ranglista

en: Order
hu: Rendelés

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Full name
hu: Teljes név

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Middle
hu: Közép

en: Map
hu: Térkép

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Your Email
hu: Email cím

en: Unit
hu: Egység

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: White
hu: Fehér

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Team
hu: Csapat

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Image Settings
hu: Kép beállítások

en: Shopping cart
hu: Kosár

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Product
hu: Termék

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Slider
hu: Csúszka

en: details
hu: részletek

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Webform
hu: Űrlap

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
hu: Új kérdőív vagy űrlap készítése a felhasználóknak. A beküldések, illetve az azokból készített statisztikák csak a jogosult felhasználók számára lesznek elérhetőek.

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Bold
hu: Vastag

en: Menus
hu: Menük

en: Page width
hu: Oldalszélesség

en: Float
hu: Lebegőpontos

en: Inset
hu: Sülyesztett

en: Hide
hu: Elrejtés

en: file system
hu: fájlrendszer

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Newsletters
hu: Hírlevelek

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Left above
hu: Bal fent

en: Right above
hu: Jobb fent

en: Left below
hu: Bal lent

en: Right below
hu: Jobb lent

en: Offset
hu: Eltolás

en: Greek
hu: görög

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Attribution
hu: Tulajdonos

en: Custom CSS
hu: Egyéni CSS

en: Billing information
hu: Számlázási információk

en: Regions
hu: Régiók

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: Main Content
hu: Tartalom

en: Genesis SUBTHEME
hu: Genesis Alsmink

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Metatags
hu: Meta jelölők

en: About me
hu: Rólam

en: Light
hu: Világos

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
hu: Hírlevél, ami kiküldhető a feliratkozott email címekre.

en: Clients
hu: Ügyfelek

en: Order total
hu: A rendelés végösszege

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Add to cart form
hu: Kosárba űrlap

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Upper case
hu: Nagybetűs

en: Lower case
hu: Kisbetűs

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: An elegant, flexible and powerful starter theme by <a href="http://adaptivethemes.com">Adaptivethemes</a>.
hu: Egy elegáns, rugalmas és erőteljes kiinduló smink az <a href="http://adaptivethemes.com">Adaptivethemes-től</a>.

en: - All -
hu: – Mind –

en: Fieldset
hu: Mezőcsoport

en: Popular tags
hu: Népszerű címkék

en: Vietnamese
hu: vietnámi

en: Styles
hu: Stílusok

en: Policy
hu: Irányelv

en: On sale
hu: Akciós

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Typography
hu: Tipográfia

en: Submitted by !username on !datetime
hu: Beküldte !username – !datetime

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
hu: Az <em>Adminisztrációs</em> menü adminisztrációs feladatok hivatkozásait tartalmazza.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hu: A <em>Fő</em> menü célja jellemzően a webhely főbb egységeinek hivatkozása, általában a felső navigációs sávban.

en: Public files
hu: Nyilvános fájlok

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
hu: %directory könyvtár nem létezik és nem hozható létre.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Menu Bar
hu: Menüsor

en: Footer first column
hu: Lábléc első oszlopa

en: Footer second column
hu: Lábléc második oszlopa

en: Footer third column
hu: Lábléc harmadik oszlopa

en: Footer fourth column
hu: Lábléc negyedik oszlopa

en: Khmer
hu: khmer

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Triptych first
hu: Első harmad

en: Triptych middle
hu: Középső harmad

en: Triptych last
hu: Utolsó harmad

en: Capitalize
hu: Nagy kezdőbetűs

en: Image Alignment
hu: Képigazítás

en: Sale price
hu: Akciós ár

en: Tertiary
hu: Harmadlagos

en: Dark
hu: Sötét

en: Order owner
hu: Megrendelés tulajdonosa

en: Asc
hu: Növ

en: Cart summary
hu: Kosár összegzés

en: One column
hu: Egy oszlop

en: Master
hu: Mester

en: Headings
hu: Főcímek

en: Shipping information
hu: Szállítási információk

en: Set the page width
hu: Oldalszélesség beállítása

en: <strong>Set the page width</strong>
hu: <strong>Oldalszélesség beállítása</strong>

en: Tablet Layout
hu: Tablet elrendezés

en: Default font
hu: Alapértelmezett betűtípus

en: Newsletter category
hu: Hírlevél kategória

en: Management
hu: Adminisztráció

en: viewport
hu: látómező

en: Apple touch icons
hu: Apple érintőikonok

en: HTML5 support in IE
hu: HTML5 támogatás IE-ben

en: If checked, the <em>Sale price</em> value will be used rather than the normal price.
hu: Ha be van jelölve, akkor az <em>Akciós ár</em> értéke lesz használva a normál ár helyett.

en: This price will be used if the <em>On sale</em> checkbox is checked.
hu: Ez az ár lesz használva, ha az <em>Akciós</em> jelölőnégyzet be van jelölve.

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: See <a target="_blank" href="!webkithelp">http://developer.apple.com...</a>
hu: Lásd <a target="_blank" href="!webkithelp">http://developer.apple.com...</a>

en: Featured products
hu: Kiemelt termékek
