Food Delivery Profile (7.x-1.0-beta5) - en to ur translation catalogue (34 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Type
ur: قِسم

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: more
ur: مزید

en: Comments
ur: تبصرے

en: More
ur: مزید

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Block
ur: بلاک

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: Normal
ur: عمومی

en: URL:
ur: سرنامہ:

en: Updated:
ur: تجدید شدہ:

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Languages
ur: زبانیں

en: Float
ur: کسری عدد

en: file system
ur: فائل کا نظام

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: Greek
ur: یونانی

en: Latin
ur: لاطینی

en: Vietnamese
ur: ویتنامی

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
