Food Delivery Profile (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (52 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: E-mail
az: E-poçt

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: more
az: daha çox

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Types
az: Tiplər

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Help
az: Dəstək

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: Keywords
az: Açar söz

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Separator
az: Ayırıcı

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: Search settings
az: Axtarış parametrləri

en: Desc
az: azaldın

en: User login
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Case
az: Seçim

en: Position
az: Vəzifə

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: Languages
az: Dillər

en: Hide
az: Gizlət
