Food Delivery Profile (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (152 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: more
gl: máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: Categories
gl: Categorías

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Types
gl: Tipos

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Help
gl: Axuda

en: Font
gl: Fonte

en: Theme
gl: Tema

en: Layout
gl: Disposición

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Titles
gl: Títulos

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Separator
gl: Separador

en: Question
gl: Pregunta

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Search settings
gl: Axuste da busca

en: Updated:
gl: Actualizado:

en: Price
gl: Prezo

en: Address
gl: Enderezo

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Case
gl: Maiúsculas

en: Order
gl: Orde

en: Position
gl: Posición

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full name
gl: Nome completo

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Languages
gl: Idiomas

en: Middle
gl: Medio

en: Map
gl: Mapa

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Your Email
gl: O seu enderezo de correo-e

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: White
gl: Branco

en: Permissions
gl: Permisos

en: Shopping cart
gl: Carro da compra

en: Product
gl: Produto

en: Slider
gl: Deslizador

en: details
gl: detalles

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Webform
gl: Formulario web

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
gl: Crear un novo formulario ou cuestionario dispoñible para os usuarios. Os resultados e estatísticas dos envíos gárdanse e están dispoñibles a usuarios con ese permiso concedido.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Bold
gl: Negriña

en: Menus
gl: Menús

en: Float
gl: Coma flotante

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Hide
gl: Agochar

en: file system
gl: sistema de ficheiros

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Newsletters
gl: Boletíns

en: Right above
gl: Dereita arriba

en: Left below
gl: Esquerda abaixo

en: Right below
gl: Dereita abaixo

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Greek
gl: Grego

en: Featured
gl: Destacado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Containing any of the words
gl: Contendo calquera das palabras

en: Containing the phrase
gl: Que conteña a frase

en: Containing none of the words
gl: Que non conteña ningunha das palabras

en: Billing information
gl: Datos de facturación

en: Fonts
gl: Fontes

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
gl: Unha publicación de boletín que se envíará ás direccións de correo electrónico subscritas

en: Order total
gl: Pedido Total

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Add to cart form
gl: Engadir ao índice do libro.

en: Secondary
gl: Secundario

en: Upper case
gl: Maiúsculas

en: Lower case
gl: Minúsculas

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Latin
gl: Latín

en: Vietnamese
gl: Vietnamita

en: Styles
gl: Estilos

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Custom path
gl: Ruta personalizada

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
gl: O menú <em>Administrar</em> contén enlaces as tarefas administrativas.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: Public files
gl: Arquivos públicos

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
gl: A carpeta %directory non existe e non se puido crear.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Footer first column
gl: Primeira columna do pé de páxina

en: Footer second column
gl: Segunda columna do pé de páxina

en: Footer third column
gl: Terceira columna do pé de páxina

en: Footer fourth column
gl: Cuarta columna do pé de páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Triptych first
gl: Tríptico o principio

en: Triptych middle
gl: Tríptico o medio

en: Triptych last
gl: Tríptico o final

en: Dark
gl: Escuro

en: Management
gl: Xestión
