Food Delivery Profile (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (154 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: more
lt: daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Go
lt: Pirmyn

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Types
lt: Tipai

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Help
lt: Pagalba

en: Font
lt: Šriftas

en: Move
lt: Perkelti

en: Catalog
lt: Katalogas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Total
lt: Iš viso

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: Normal
lt: Normalus

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Sale
lt: Pardavimas

en: Price
lt: Kaina

en: Address
lt: Adresas

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: User login
lt: Nariams

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Case
lt: Užduotis

en: Order
lt: Tvarka

en: Position
lt: Pozicija

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Languages
lt: Kalbos

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Create new account
lt: Registracija

en: White
lt: Baltas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Product
lt: Prekė

en: details
lt: smulkiau

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Webform
lt: Web forma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Menus
lt: Meniu

en: Float
lt: Kintantis

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Hide
lt: Slėpti

en: file system
lt: Failų sistema

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Newsletters
lt: Naujienlaiškiai

en: Left above
lt: Kairė viršuj

en: Right above
lt: Dešinė viršuj

en: Left below
lt: Kairė žemiau

en: Right below
lt: Dešinė žemiau

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Light
lt: Šviesi

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Order total
lt: Viso mokėti

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Add to cart form
lt: Pridėti į krepšelį forma

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
lt: <em>Valdymo</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų administravimui.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Public files
lt: Vieši failai

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Footer first column
lt: Poraštės pirmas stulpelis

en: Footer second column
lt: Poraštės antras stulpelis

en: Footer third column
lt: Poraštės trečias stulpelis

en: Footer fourth column
lt: Poraštės ketvirtas stulpelis

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Triptych first
lt: Pirmas triptikas

en: Triptych middle
lt: Vidurinis triptikas

en: Triptych last
lt: Paskutinis triptikas

en: Dark
lt: Tamsiai

en: One column
lt: Vienas stulpelis

en: Shipping information
lt: Pristatymo informacija

en: Simplenews newsletter
lt: "Simplenews" naujienlaiškis

en: Management
lt: Valdymas
