Food Delivery Profile (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (156 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: more
sk: viac

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Tags
sk: Značky

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Categories
sk: Kategórie

en: Go
sk: Prejsť

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Types
sk: Typy

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Help
sk: Pomoc

en: Font
sk: Písmo

en: Catalog
sk: Katalóg

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Total
sk: Celkom

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Question
sk: Otázka

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Search settings
sk: Nastavenia vyhľadávania

en: Normal
sk: Normálny

en: Centered
sk: Na stred

en: Updated:
sk: Aktualizácie:

en: Price
sk: Cena

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Payments
sk: Platby

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Order
sk: Poradie

en: Position
sk: Pozícia

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full name
sk: Celé meno

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Languages
sk: Jazyky

en: Middle
sk: Stredný

en: Map
sk: Mapa

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Unit
sk: Jednotka

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: White
sk: Biela

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Shopping cart
sk: Nákupný košík

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Product
sk: Produkt

en: details
sk: podrobnosti

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Webform
sk: Webformulár

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
sk: Vytvorí nový formulár alebo dotazník dostupný pre používateľov. Odoslané odpovede a štatistiky sú zaznamenané a dostupné pre privilegovaných používateľov.

en: Apply
sk: Použiť

en: Bold
sk: Hrubé

en: Menus
sk: Menu

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Hide
sk: Skryť

en: file system
sk: súborový systém

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Newsletters
sk: Informačné listy

en: Offset
sk: Ofset

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Containing any of the words
sk: Obsahuje niektoré zo slov

en: Containing the phrase
sk: Obsahuje frázu

en: Containing none of the words
sk: Neobsahuje tieto slová

en: Billing information
sk: Fakturačné údaje

en: Regions
sk: Regióny

en: Fonts
sk: Písma

en: Main Content
sk: Hlavný obsah

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Error message
sk: Chybová správa

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Order total
sk: Objednávka celkom

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Add to cart form
sk: Formulár Pridať do košíka

en: Upper case
sk: Veľké písmená

en: Lower case
sk: Malé písmená

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Latin
sk: Latinčina

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina

en: Styles
sk: Štýly

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Status message
sk: Stavová správa

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
sk: <em>Správcovské</em> menu obsahuje odkazy na administračné úlohy.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Public files
sk: Verejné súbory

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
sk: Adresár %directory neexistuje a nemohol byť vytvorený.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Footer first column
sk: Prvý stĺpec päty

en: Footer second column
sk: Druhý stĺpec päty

en: Footer third column
sk: Tretí stĺpec päty

en: Footer fourth column
sk: Štvrtý stĺpec päty

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Triptych first
sk: Prvý triptych

en: Triptych middle
sk: Stredný triptych

en: Triptych last
sk: Posledný triptych

en: Order owner
sk: Vlastník objednávky

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Cart summary
sk: Súhrn košíka

en: Shipping information
sk: Doručovacie údaje

en: Commerce settings
sk: Nastavenia obchodu

en: The directory "!directory" was not found.
sk: Adresár "!directory" nebol nájdený.
