Food Delivery Profile (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (165 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: more
ca: més

en: Comments
ca: Comentaris

en: More
ca: Més

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Home page
ca: Portada

en: Go
ca: Vés-hi

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Types
ca: Tipus

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Node ID
ca: ID del node

en: Help
ca: Ajuda

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Move
ca: Mou

en: Catalog
ca: Catàleg

en: Main
ca: Principal

en: Theme
ca: Tema

en: Layout
ca: Disposició

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Titles
ca: Títols

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Separator
ca: Separador

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Search settings
ca: Paràmetres de cerca

en: Updated:
ca: Actualitzat:

en: Price
ca: Preu

en: Address
ca: Adreça

en: Payments
ca: Pagaments

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Case
ca: Cas

en: Order
ca: Ordre

en: Position
ca: Posició

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full name
ca: Nom complet

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Languages
ca: Llengües

en: Map
ca: Mapa

en: Alignment
ca: Alineació

en: Your Email
ca: La teva adreça de correu electrònic

en: Unit
ca: Unitat

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: White
ca: Blanc

en: Team
ca: Equip

en: Permissions
ca: Permisos

en: Shopping cart
ca: Carretó de la compra

en: Shipping
ca: Tramesa

en: Product
ca: Producte

en: details
ca: detalls

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Webform
ca: Formulari web

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
ca: Creeu un nou formulari o qüestionari accessible pels usuaris. Els resultats enviats i les estadístiques són registrats i accessibles per als usuaris amb privilegis.

en: Apply
ca: Aplica

en: Bold
ca: Negreta

en: Menus
ca: Menús

en: Float
ca: Coma flotant

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Hide
ca: Oculta

en: file system
ca: sistema de fitxers

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Newsletters
ca: Butlletins

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Greek
ca: Grec

en: Featured
ca: Distintiu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Containing any of the words
ca: Que contingui qualsevol de les paraules

en: Containing the phrase
ca: Que contingui la frase

en: Containing none of the words
ca: Que no contingui les paraules

en: Billing information
ca: Dades de facturació

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Light
ca: Clar

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Order total
ca: Total comanda

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary
ca: Secundari

en: Upper case
ca: Majúscules

en: Lower case
ca: Minúscules

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Popular tags
ca: Etiquetes populars

en: Latin
ca: Llatí

en: Vietnamese
ca: Vietnamita

en: Styles
ca: Estils

en: Policy
ca: Política

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: AT Subtheme
ca: AT Subtema

en: Main Menu
ca: Menú principal

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ca: El menú de <em>Gestió</em> conté enllaços de tasques administratives.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Public files
ca: Fitxers públics

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
ca: El directori %directory no existeix i no s'ha pogut crear.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Footer first column
ca: Primera columna del peu

en: Footer second column
ca: Segona columna del peu

en: Footer third column
ca: Tercera columna del peu

en: Footer fourth column
ca: Quarta columna del peu

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Triptych first
ca: Tríptic primer

en: Triptych middle
ca: Tríptic central

en: Triptych last
ca: Tríptic darrer

en: Contact Us
ca: Contacta'ns

en: Dark
ca: Fosc

en: One column
ca: Una columna

en: Master
ca: Mestre

en: Headings
ca: Capçaleres

en: Shipping information
ca: Dades de tramesa

en: Newsletter category
ca: Categoria del butlletí

en: Simplenews newsletter
ca: Butlletí de Simplenews

en: Management
ca: Gestió
