Food Delivery Profile (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (66 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: more
hy: ավելի

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: More
hy: Ավելին

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Types
hy: Տեսակներ

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: up
hy: վերև

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Question
hy: Հարց

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Search settings
hy: Որոնման կարգավորումներ

en: Updated:
hy: Թարմացված է`

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Left
hy: Ձախ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Float
hy: Լողացող

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: file system
hy: Ֆայլային համակարգ

en: « first
hy: « առաջինը

en: Greek
hy: Հունարեն

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Vietnamese
hy: Վիետնամերեն

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Public files
hy: Հանրային ֆայլեր

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:
