Food Delivery Profile (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (418 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Type
uk: Тип

en: Remove
uk: Вилучити

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: more
uk: ще

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: Quantity
uk: Кількість

en: Tags
uk: Теґи

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Categories
uk: Категорії

en: Go
uk: Перехід

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: logo
uk: логотип

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Center
uk: По центру

en: Types
uk: Типи

en: none
uk: немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Help
uk: Довідка

en: Font
uk: Шрифт

en: Move
uk: Перенесення

en: Catalog
uk: Каталог

en: Main
uk: Головна

en: Theme
uk: Тема

en: Layout
uk: Макет

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Total
uk: Всього

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Titles
uk: Заголовки

en: User
uk: Користувач

en: Continue
uk: Продовжити

en: Separator
uk: Розділювач

en: FAQ
uk: ЧаПи

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Extensions
uk: Додатки

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: Comment
uk: Коментар

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Search settings
uk: Налаштування пошуку

en: Normal
uk: Звичайне

en: Centered
uk: По центру

en: URL:
uk: Адреса URL:

en: Updated:
uk: Оновлено:

en: Sale
uk: Продаж

en: Price
uk: Ціна

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Payments
uk: Оплати

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: User login
uk: Вхід

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Case
uk: Регістр

en: Leaderboard
uk: Повний банер

en: Order
uk: Послідовність

en: Position
uk: Позиція

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full name
uk: Повна назва

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Languages
uk: Мови

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: Middle
uk: Середина

en: Map
uk: Мапа

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Your Email
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: Unit
uk: Одиниця

en: Sidebar
uk: Панель

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: White
uk: Білий

en: Slide
uk: Сковзання

en: View Details
uk: Переглянути подробиці

en: Team
uk: Команда

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Image Settings
uk: Параметри зображення

en: Shopping cart
uk: Кошик

en: Shipping
uk: Доставка

en: Product
uk: Товар

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Show breadcrumbs
uk: Показувати навігаційний рядок

en: Slider
uk: Повзунок

en: details
uk: подробиці

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Webform
uk: Вебформа

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
uk: Створіть нову форму або опитувача. Результати заповнення й статистика будуть записані й передані для перегляду користувачам з відповідними правами доступу.

en: Apply
uk: Застосувати

en: Bold
uk: Напівжирний

en: CSS Selectors
uk: CSS-селектори

en: Menus
uk: Меню

en: Page width
uk: Ширина сторінки

en: Float
uk: Плаваюча кома

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Inset
uk: Вставка

en: Hide
uk: Приховати

en: file system
uk: файлова система

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Newsletters
uk: Розсилання

en: Shadow
uk: Тінь

en: Left above
uk: Ліворуч зверху

en: Right above
uk: Праворуч зверху

en: Left below
uk: Ліворуч знизу

en: Right below
uk: Праворуч знизу

en: Offset
uk: Зміщення

en: Greek
uk: Грецька

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Login Block
uk: Блок входу

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: Billing information
uk: Інформація про оплату

en: Regions
uk: Області

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Main Content
uk: Основний вміст

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Metatags
uk: Мета-теги

en: About me
uk: Про мене

en: Light
uk: Світла

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
uk: Випуск розсилання був відправлений на електронні адреси передплатників.

en: Clients
uk: Клієнти

en: Order total
uk: Сума замовлення

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Sort options
uk: Параметри впорядкування

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Add to cart form
uk: Форма "Додати у кошик"

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Upper case
uk: Верхній регістр

en: Lower case
uk: Нижній регістр

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: Popular tags
uk: Популярні теґи

en: Latin
uk: Латина

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Styles
uk: Стилі

en: Policy
uk: Поведінка

en: Naked
uk: Чистий

en: Account Information
uk: Інформація про обліковий запис

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Design
uk: Дизайн

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: Custom path
uk: Власний шлях

en: Typography
uk: Типографіка

en: Submitted by !username on !datetime
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Column 1
uk: Колонка 1

en: Column 2
uk: Колонка 2

en: Column 3
uk: Колонка 3

en: Column 4
uk: Колонка 4

en: Column 5
uk: Колонка 5

en: Column 6
uk: Колонка 6

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: AT Admin
uk: AT Адмін

en: AT Subtheme
uk: AT Підтема

en: Main Menu
uk: Головне Меню

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
uk: Меню <em>Керування</em> містить посилання на адміністративні завдання.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
uk: <em>Головне</em> меню використовується на більшості сайтів для доступу до його основних розділів і найчастіше знаходиться у верхній навігаційній панелі.

en: Public files
uk: Загальнодоступні файли

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
uk: Каталогу %directory не існує і не може бути створено.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: Menu Bar
uk: Панель меню

en: Footer first column
uk: Перша колонка нижнього колонтитулу

en: Footer second column
uk: Друга колонка нижнього колонтитулу

en: Footer third column
uk: Третя колонка нижнього колонтитулу

en: Footer fourth column
uk: Четверта колонка нижнього колонтитулу

en: File Management
uk: Керування файлами

en: Khmer
uk: Кхмерська

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Triptych first
uk: Перший триптих

en: Triptych middle
uk: Середній триптих

en: Triptych last
uk: Останній триптих

en: Capitalize
uk: Починати з великої літери

en: Image Alignment
uk: Вирівнювання зображення

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами

en: AT Core
uk: AT Ядро

en: Aside
uk: Ззовні

en: Tertiary
uk: Третинне

en: Dark
uk: Темний

en: Order owner
uk: Власник замовлення

en: Asc
uk: Зрост

en: Cart summary
uk: Підсумок кошику

en: One column
uk: Одна колонка

en: Master
uk: Головне

en: Headings
uk: Заголовки

en: Shipping information
uk: Інформація для доставки

en: Standard Layout
uk: Стандартний макет

en: <h3>Standard Layout</h3><p>The standard layout is for desktops, laptops and other large screen devices.
uk: <h3>Стандартний макет</h3><p>Стандартний макет буде використаний на настільних ПК, ноутбуках та інших пристроях з великим екраном.

en: Choose sidebar layout
uk: Оберіть макет бічної панелі

en: <strong>Choose sidebar positions</strong>
uk: <strong>Оберіть розташування бічної панелі</strong>

en: Set sidebar widths
uk: Встановіть ширину бічних панелей

en: <strong>Set the width of each sidebar</strong>
uk: <strong>Встановіть ширину кожної бічної панелі</strong>

en: Set the page width
uk: Встановіть ширину сторінки

en: <strong>Set the page width</strong>
uk: <strong>Встановіть ширину сторінки</strong>

en: Set a max width
uk: Встановіть максимальну ширину

en: Standard Screen Media Queries
uk: Запити середовища для стандартного екрану

en: Media query for this layout
uk: Запити середовища для цього макету

en: Tablet Layout
uk: Макет для планшетів

en: Tablet Landscape Media Queries
uk: Запити середовища для планшетів в горизонтальному розташуванні

en: Tablet Portrait Media Queries
uk: Запити середовища для планшетів в портретному розташуванні

en: <h3>Breadcrumb Settings</h3>
uk: <h3>Налаштування рядків навіґації</h3>

en: Show the homepage link
uk: Показувати посилання на головну сторінку

en: <h3>Login Block Options</h3>
uk: <h3>Параметри блоку входу</h3>

en: Wrap menu item text in SPAN tags - useful for certain theme or design related techniques
uk: Обернути текст пункту меню в теги SPAN - корисно для певної теми або для методів, пов'язаних з дизайном

en: Default font
uk: Шрифт за замовчуванням

en: This will only affect images added using an image-field. If you use another method such as embedding images directly into text areas this will not affect those images.
uk: Це буде впливати тільки на зображення, додані за допомогою поля зображень. Якщо ви використовуєте інший метод, наприклад, додаєте зображення безпосередньо в текстову область, на нього це не впливатиме.

en: Image Captions
uk: Підписи зображень

en: <strong>Display the image title as a caption</strong>
uk: <strong>Відображати заголовок зображення у вигляді підпису</strong>

en: Show captions on teaser view
uk: Показувати підписи в анонсі

en: Show captions on full view
uk: Показувати підписи у повній версії

en: Newsletter category
uk: Категорія розсилання

en: Extra Classes
uk: Додаткові класи

en: Management
uk: Керування

en: Small caps
uk: Капітель

en: Unset CSS
uk: Вимкнути CSS

en: <h3>Extra CSS Classes</h3>
uk: <h3>Додаткові класи CSS</h3>

en: Node classes
uk: Класи матеріалу

en: A better admin theme for Drupal 7. Clean, calm, invisible. Includes left and right sidebars, Overlay support and all AT's theme setting goodies.
uk: Краща адміністративна тема для Drupal 7. Чиста, спокійна, прозора, з бічними колонками ліворуч та праворуч. Підтримка накладання і всілякі налаштунки з теми AT.

en: Standard layout max-width is empty - enter a value or deselect "Set a max width".
uk: Максимальна ширина для стандартного макету порожня - введіть значення або зніміть позначку "Встановити максимальну ширину"

en: Highlight regions
uk: Підсвітити області

en: @font-your-face library
uk: Бібліотека @font-your-face

en: Enter a comma seperated list of fonts, with no trailing comma. Names with spaces should be wrapped in single quotes, for example <code>'Times New Roman'</code>.
uk: Введіть відокремлений комами перелік шрифтів без коми в кінці. Назви з пробілами мають бути в одинарних лапках, тобто <code>'Times New Roman'</code>.

en: Disable Responsive Layout
uk: Вимкнути адаптивний макет

en: <h3>Disable Responsive Layout</h3>
uk: <h3>Вимкнути адаптивний макет</h3>

en: Disable responsive layout and styles
uk: Вимкнути адаптивний макет і стилі

en: By checking this setting the site will use only the Standard layout and the global styles. You can turn this back on at any time.
uk: Якщо це налаштування увімкнено, на сайті буде використовуватись лише Стандартний макет і глобальні стилі. Цей можна завжди змінити.

en: Title Styles
uk: Стилі заголовків

en: <h3>Title Styles</h3><p>Add extra styles to headings. Text shadows only work for CSS3 capable browsers such as Firefox, Safari, IE9 etc.</p>
uk: <h3>Стилі заголовків</h3><p>Додавання розширених стилів до заголовків. Тіні до тексту працюють тільки в браузерах, сумісних з CSS3, таких як Firefox, Safari, IE9 тощо.</p>

en: <strong>Alignment - full view</strong>
uk: <strong>Вирівнювання - повна версія</strong>

en: <strong>Alignment - teaser view</strong>
uk: <strong>Вирівнювання - анонс</strong>

en: viewport
uk: область перегляду

en: MobileOptimized
uk: Оптимізоване для мобільних

en: HandheldFriendly
uk: Сумісне з планшетами

en: Enable Cleartype in IE Mobile devices
uk: Увімкнути Cleartype у IE мобільних пристроїв

en: Markup Overrides
uk: Перевизначення розмітки

en: <h3>Design</h3>
uk: <h3>Дизайн</h3>

en: Use page--full-width-wrappers.tpl.php by default
uk: Використовуйте за замовчуванням файл page--full-width-wrappers.tpl.php

en: Page classes
uk: Класи сторінки

en: anonymous, author, viewer, new, odd/even classes and classes for hidden titles, user picture and signature handling
uk: Класи anonymous, author, viewer, new, odd/even, а також класи для прихованих заголовків, картинок користувача і обробки підписів

en: Blocks classes
uk: Класи блоків

en: Menus classes
uk: Класи меню

en: Item-lists classes
uk: Класи списків

en: first, last and odd/even (zebra classes)
uk: перший, останні та парний/непарний (зебра-класи)

en: Hide or Remove
uk: Приховати або вилучити

en: <h3>Hide or Remove</h3>
uk: <h3>Приховати або вилучити</h3>

en: Remove RSS feed icons
uk: Вилучити іконки RSS-потоку

en: Do not display the Main content block on the front page
uk: Не відображати блок "Основний вміст" на головній сторінці

en: Checking this setting will remove the Main content block from the front page only - useful for removing the welcome message and allowing use of another block.
uk: Оберіть щоб прибрати блок "Основний вміст" з головної сторінки - корисно для видалення вітального повідомлення і використання іншого блоку.

en: <h3>Accessibility</h3>
uk: <h3>Спеціальні можливості</h3>

en: Touch Icons
uk: Сенсорні іконки

en: Title styles
uk: Стилі назв

en: Image alignment and captions
uk: Розташування зображень і заголовків

en: Apple touch icons
uk: Іконки Apple touch

en: Markup overrides
uk: Перевизначення розмітки

en: One Column Stacked
uk: Одна колонка стосом

en: One Column Vertical Sidebars
uk: Одноколоночні вертикальні бічні панелі

en: Three Column Holy Grail
uk: Триколоночний Святий Грааль

en: Two Sidebars Left
uk: Дві бічні панелі зліва

en: Two Sidebars Left Stacked
uk: Дві бічні панелі зліва стосом

en: Two Sidebars Right
uk: Дві бічні панелі справа

en: Top (conditional)
uk: Вершина (умовна)

en: Bottom (conditional)
uk: Низина (умовна)

en: AT Responsive Panels - Inset
uk: AT Адаптивні панелі - Вставка

en: Custom Selectors
uk: Власні селектори

en: Unset Core CSS
uk: Вимкнути системний CSS

en: <h3>Unset Core Module CSS</h3>
uk: <h3>Вимкнути CSS системних модулів</h3>

en: <strong>Unset All</strong>
uk: <strong>Вимкнути все</strong>

en: Unset Contrib Module CSS
uk: Вимкнути CSS внесених модулів

en: <h3>Unset Contrib Module CSS</h3>
uk: <h3>Вимкнути CSS внесених модулів</h3>

en: Unset Libraries CSS
uk: Вимкнути бібліотеки CSS

en: <h3>Unset Libraries CSS</h3>
uk: <h3>Вимкнути бібліотеки CSS</h3>

en: My Unset CSS Files
uk: Мої вимкнені CSS-файли

en: <h3>My Unset CSS Files</h3>
uk: <h3>Мої вимкнені CSS-файли</h3>

en: HTML5 support in IE
uk: Підтримка HTML5 в IE

en: Fix CSS rounding errors in IE6-7
uk: Виправити помилку заокруглення в CSS в IE6-7

en: AT Five column 5x20
uk: AT П'ять колонок 5x20

en: AT Four column 4x25
uk: AT Чотири колонки 4x25

en: AT Six column 6x16
uk: AT Шість колонок 6x16

en: AT Three column 25/25/50
uk: AT Три колонки 25/25/50

en: AT Three column 25/50/25
uk: AT Три колонки 25/50/25

en: AT Three column 50/25/25
uk: AT Три колонки 50/25/25

en: AT Two column 33/66
uk: AT Дві колонки 33/66

en: AT Two column 50/50
uk: AT Дві колонки 50/50

en: AT Two column 66/33
uk: AT Дві колонки 66/33

en: <ol><li>Downgrade Adaptivetheme to 7.x-2.x</li><li>Upgrade your theme to the 7.x-3.x branch&thinsp;&mdash;&thinsp;you will need to check if an upgrade exists.</li><li>Add the line <code>"release = 7.x-3.x"</code> (less quotes) to your sub-themes info file and clear the cache to make this message go away.</li></ol>
uk: <ol><li>Перейти на нижчу версію Adaptivetheme менше 7.x-2.x</li><li>Оновити вашу тему до версії 7.x-3.x branch&thinsp;&mdash;&thinsp;ви маєте перевірити, чи існує така можливість.</li><li>Позбавитись цього повідомлення додавши у info-файл вашої підтеми рядок <code>"release = 7.x-3.x"</code> (без лапок) і очистити кеш.</li></ol>

en: <p>You can turn off this message in the Debug settings, look for "Sub-theme compatibility test".</p>
uk: <p>Це повідомлення можна вимкнути у налаштуваннях зневадження в розділі "Перевірка сумісності підтеми".</p>

en: Debuggers
uk: Зневаджувачі

en: <h3>Debuggers</h3>
uk: <h3>Зневаджувачі</h3>

en: Show window size - appears in the bottom right corner
uk: Показати розмір вікна - в нижньому правому куті

en: Sub-theme compatibility test
uk: Перевірка сумісності підтеми

en: Unset CSS Files
uk: Вимкнути файли CSS

en: Latin extended
uk: Латина розширена

en: Greek extended
uk: Грецька розширена

en: Cyrillic
uk: Кирилиця

en: Cyrillic extended
uk: Кирилиця розширена

en: Book 300 Italic
uk: Book 300 Курсив

en: Normal 400 Italic
uk: Normal 400 Курсив

en: Bold 700 Italic
uk: Bold 700 Курсив

en: Paste the Google font name, e.g. <code>Open Sans Condensed</code>. Only add one font.
uk: Вставте назву шрифту Google, наприклад, <code>Open Sans Condensed</code>. Додавайте лише один шрифт.

en: Google Font Name
uk: Назва шрифту Google

en: Add Google Font Styles
uk: Додати стилі шрифтів Google

en: Add Google Font Character Sets
uk: Додати набори символів шрифтів Google

en: Character Sets
uk: Набори символів

en: Remove the frontpage title
uk: Вилучити заголовок головної сторінки

en: AT Inset left
uk: AT Вставка ліворуч

en: AT Inset right
uk: AT Вставка праворуч

en: Layout &amp; General Settings
uk: Макет і загальні параметри

en: AT Three column 3x33
uk: AT Три колонки 3x33

en: <h3>Debug Panels and Gpanels Layouts</h3>
uk: <h3>Макети панелей зневадження та Gpanels</h3>

en: Enable extensions <small>(global setting)</small>
uk: Увімкнути розширення <small>(глобальні налаштування)</small>

en: CSS Mode
uk: CSS-режим

en: <h3>Mode</h3>
uk: <h3>Режим</h3>

en: Custom Media Queries
uk: Власні медіа-запити

en: <h3>Custom Media Queries</h3>
uk: <h3>Власні медіа-запити</h3>

en: Enable the responsive.custom.css file
uk: Увімкнути файл responsive.custom.css

en: Mobile Metatags
uk: Мобільні мета-теги

en: Set gutter width:
uk: Встановити ширину канавки:

en: Comment classes
uk: Класи коментарів

en: Do not include @media, it's included automatically.
uk: Не додавати @media - додається автоматично.

en: AT Core is the framework that drives the responsive layout system and provides an extensive set of tools for theme development. You do not need to enable this theme. Use the provided AT Subtheme to get started.
uk: AT Ядро являє собою середовище, що керує системою адаптивного макету і пропонує широкий набір інструментів для розробки тем. Цю тему не потрібно вмикати. Для початку роботи використовуєте пропоновану підтему AT.

en: Standard Layout <em>First sidebar</em> width is empty - you must enter a value.
uk: Ширина <em>Першої бічної панелі</em> стандартного макету порожня - потрібно ввести значення.

en: Standard Layout <em>Second sidebar</em> width is empty - you must enter a value.
uk: Ширина <em>Другої бічної панелі</em> стандартного макету порожня - потрібно ввести значення.

en: Mobile Regions (beta)
uk: Мобільні області (beta)

en: Mobile Regions and Blocks
uk: Мобільні області і блоки

en: Path to Generated Files
uk: Шлях до генерованих файлів

en: <h3>Path to Generated Files</h3>
uk: <h3>Шлях до генерованих файлів</h3>

en: Theme directory
uk: Каталог теми

en: Enter the custom path:
uk: Введіть власний шлях

en: Show the "You are here" label
uk: Показувати мітку "Ви тут"

en: Append the page title to the breadcrumb trail
uk: Додавати заголовок сторінки в кінці сторінкового навігатора

en: Remove menu link titles
uk: Вилучити заголовки посилань меню

en: Add rel=author to user names.
uk: Додати rel=author до посилань меню.

en: Add rel author to user names to support Googles <a href="!authorhship" target="_blank">Authorship</a> feature.
uk: Додати rel author до імен користувачів для підтримки функціоналу Google <a href="!authorhship" target="_blank">Авторство</a>.

en: Middle (conditional)
uk: Посередині (умовно)

en: <p>The version of your theme (@theme) is not designed to run on <a href="!link_project" target="_blank">Adaptivetheme 7.x.3.x</a>. It will probably run, but your experience will not be optimal. You have three courses of action to choose from:</p>
uk: <p>Версія вашої теми (@theme) не створена для запуску на <a href="!link_project" target="_blank">Adaptivetheme 7.x.3.x</a>. Можливо вона запуститься без помилок, але її використання буде не оптимальним. У вас є три варіанти виправлення ситуації:</p>

en: <p>This theme (@theme) is compatible with <a href="!link_project" target="_blank">Adaptivetheme 7.x.3.x</a>. You are good to go! You can turn off this message in the Debug settings, look for "Sub-theme compatibility test".</p>
uk: <p>Ця тема (@theme) сумісна з <a href="!link_project" target="_blank">Adaptivetheme 7.x.3.x</a>. Ви добре вчинили! Це повідомлення можна вимкнути у налаштуваннях зневадження в розділі "Тест сумісності під-теми".</p>

en: Load all panels in the front page content region
uk: Завантажити всі панелі в область вмісту головної сторінки

en: Disable sidebars for the front page
uk: Вимкнути бічні панелі на головній сторінці

en: Breakpoints
uk: Точки переходу

en: <h3>All Media Queries</h3>
uk: <h3>Всі медіа-запити</h3>

en: Apply fonts to site elements (page, titles, headings, menus and custom selectors). Supports websafe, custom and Google fonts, and <a href="!link" target="_blank">@font-your-face</a> integration.
uk: Застосування шрифтів до елементів сайту (сторінки, заголовки, колонтитули, меню і власні селектори). Підтримується веб-безпечні, користувацькі шрифти та шрифти Google, а також інтеграція через <a href="!link" target="_blank">@font-your-face</a>.

en: Teaser Image Fields
uk: Поля зображень в анонсах

en: <strong>Show only one image field image on teasers</strong>
uk: <strong>Показувати лише одне поле зображення в анонсах</strong>

en: Show the first image only on teasers
uk: Показувати перше зображення лише в анонсі

en: Useful for when you have a multivalue image field and you only want the first image to show on teasers.
uk: Стає в нагоді якщо використовується кілька зоображень у полі і ви бажаєте показувати в анонсах лише перше зображення.

en: Remove links
uk: Видалити посилання

en: Remove the <em>Create new account</em> and <em>Request new password</em> links from the login block.
uk: Видалити посилання <em>Створити новий обліковий запис</em> і <em>Просити новий пароль</em> з блоку входу.

en: Remove OpenID elements
uk: Видалити OpenID-елементи

en: Remove the OpenID links and form elements from the login block.
uk: Видалити посилання OpenID і елементи форми з блоку входу.

en: Horizontal login block
uk: Горизонтальний блок входу

en: Hide comment titles
uk: Приховати заголовки коментарів

en: By checking this setting IE6, 7 and 8 will rely on <a href="!respondjs_link" target="_blank">respond.js</a> to set the layout.
uk: Якщо позначено IE6, 7 та 8 спиратимуться для налаштування макету на бібліотеку <a href="!respondjs_link" target="_blank">respond.js</a>.

en: Hide region
uk: Приховати область

en: Hide region options
uk: Приховати параметри області

en: Hide in all mobile devices
uk: Приховати на всіх мобільних пристроях

en: Use the Site Name for the logo title (tool tip).
uk: Використовуйте назву сайту для підпису логотипа (спливна підказка).

en: No extensions are currently active. Enable Extensions by clicking the Extensions tab above and checking the required extensions, then save the configuration.
uk: Жодного розширення наразі не активовано. Увімкніть їх натиснувши на вкладку Розширення, позначивши необхідні і зберігши конфігурацію.

en: <p>One or more CSS files were not found or does not exist: <em>!files_list</em>. Did you delete any files or change a file name? You may need to save the theme settings or check all files names are correct in your theme. Please view the <a href="!docs_link" target="_blank">online documentation</a>.</p>
uk: <p>Один або декілька файлів CSS не знайдені або не існують: <em>!files_list</em>. Можливо вони були видалені або перейменовані? Необхідно змінити налаштування теми або перевірити правильність імен файлів теми. Будь ласка, перегляньте <a href="!docs_link" target="_blank">онлайн-документацію</a>.</p>

en: Mobile Menu Toggle
uk: Перемикач мобільного меню

en: Combine CSS Files
uk: Об'єднати CSS-файли

en: Combine JS Files
uk: Об'єднати файли JS

en: Main menu title
uk: Заголовок головного меню

en: See <a target="_blank" href="!webkithelp">http://developer.apple.com...</a>
uk: Див. <a target="_blank" href="!webkithelp">http://developer.apple.com...</a>

en: IE Document Mode
uk: Режим документа IE

en: Responsive JavaScript <sup>(deprecated)</sup>
uk: Адаптивний JavaScript <sup>(застаріло)</sup>

en: Media query support for IE6-8 (respond.js)
uk: Підтримка медіа-запитів для IE6-8 (respond.js)

en: Commerce settings
uk: Налаштування торгівлі

en: User block
uk: Блок користувача

en: <h3>User block</h3>
uk: <h3>Блок користувача</h3>

en: Use the "user name" as the User menu block title.
uk: Використовуйте "ім'я користувача" в якості назви блоку меню користувача.

en: Default: 60x60
uk: Базово: 60x60

en: Use apple-touch-icon-precomposed
uk: Використовувати apple-touch-icon-precomposed

en: The directory "!directory" was not found.
uk: Каталог "!directory" не знайдено.

en: New Subtheme for "!name" created in: !path
uk: Нова підтема "!name" створена у: !path
