FooTable (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Large
ar: كبير

en: Views
ar: الرؤى

en: Not found
ar: غير موجود

en: Medium
ar: متوسط

en: Square
ar: ميدان

en: sort by @s
ar: رتب حسب @s
