FooTable (7.x-2.0-rc2) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Views
uk: Види

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Standalone
uk: Автономно

en: Normal
uk: Звичайне

en: Advanced
uk: Розширені

en: Last
uk: Останній

en: First
uk: Перший

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: sort by @s
uk: критерій впорядкування: @s

en: Production (minified)
uk: Для експлуатації (стиснений)

en: Development (uncompressed)
uk: Для розробки (без стиснення)

en: Breakpoint
uk: Точка переходу

en: Breakpoints
uk: Точки переходу

en: Compression level
uk: Рівень стиснення

en: Condensed
uk: Ущільнений
