FooTable (7.x-2.0-rc4) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Size
nl: Grootte

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Views
nl: Overzichten

en: Components
nl: Componenten

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Current
nl: Huidige

en: Last
nl: Laatste

en: Position
nl: Positie

en: Delay
nl: Vertraging

en: First
nl: Eerste

en: Limit
nl: Limiet

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Sorting
nl: Sorteren

en: Storage
nl: Opslag

en: Space
nl: Spatie

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Hover
nl: Zweven

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Ignore case
nl: Hoofdlettergevoeligheid negeren

en: Production (minified)
nl: Productie (gecomprimeerd)

en: Development (uncompressed)
nl: Ontwikkeling (ongecomprimeerd)

en: Striped
nl: Gestreept

en: Bordered
nl: Omrand

en: Condensed
nl: Verkleind
